درباره ما
(28)

گروه مشاوران مهاجرتی سام، وابسته به موسسه حقوقی و بین المللی سام، با استفاده از وکلای پایه یک دادگستری ایران و همکاران خود در سراسر اروپا و همچنین گروه های متخصص حسابرسی و سازنده های برتر اروپا، مجموعه ای را فراهم نموده است تا با نازلترین هزینه و بدون دغدغه های معمول هموطنان اقدام به انجام امور مالی، سرمایه گذاری، حقوقی و اخذ

از ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه، دارا بودن شعب اداری در کشور های یونان، قبرس اروپائی، اتریش و انگلستان بوده که شعبه ایران از ابتدای سال 1390 ، راه اندازی و زیر نظر وکلای پایه یک دادگستری مشغول به فعالیت می باشد.

گروه مشاوران سام، وابسته به موسسه حقوقی سام در تمامی خدماتی که به هموطنان اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی ارائه می کند، قرارداد رسمی تضمینی تحت نظارت وکلای دارای صلاحیت و مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران و قابل پیگیری قضایی در داخل کشور عزیزمان تنظیم می نماید. ارائه مشاوره های رایگان قبل و بعد از قرارداد به متقاضیان محترم، موجب افزایش کیفیت خدمات و شفافیت پروسه کاری می شود.

گروه مشاوران مهاجرتی سام وابسته به موسسه حقوقی و بین المللی سام در راستای ارائه خدمات ویژه حقوقی توسط تیم بین المللی در داخل کشور و وکلای بلند پایه در خارج از کشور جهت ارائه خدمات ویژه حقوقی آماده همکاری در این خصوص می باشد.

خدمات ما

1. مشاوره رایگان در امور مهاجرت به اروپا
گروه مشاوران سام وابسته به موسسه حقوقی و بین المللی سام با وقوف کامل نسبت به قوانین مهاجرتی در اتحادیه اروپا و با همکاری وکلای مجرب نسبت به اخذ اقامت اروپا برای هموطنان عزیز، خدمات کامل (فول پکیج) ارائه می نماید. مشاوران سام با توجه به درخواست و شرایط متقاضی و بر اساس قوانین مهاجرتی ، راه های کم هزینه و سریع را معرفی نموده و اقامت فرد متقاضی و خانواده شان را با توجه به زمان تعهد شده در قرارداد، به صورت تضمینی اخذ می نماید.

2. ثبت شرکت و اخذ
گروه مشاوران سام با همکاری موسسه حقوقی سام در بسیاری از پرونده های مطروحه بر اساس نیاز متقاضیان راه های بسیار کم هزینه با صرف زمان کوتاه را معرفی نموده و شرکت مدنظر متقاضی را ثبت نموده است. بر اساس قوانین و امکانات فراهم در کشورهای اروپایی به ویژه آلمان، اتریش، یونان، اسلواکی و قبرس اروپائی جهت ثبت شرکت، افتتاح حساب بانکی بین المللی و امور مرتبط برای هموطنان عزیز خدمات مذکور صورت می پذیرد.

3. مشاوره در امور سرمایه گذاری در اروپا
مشاوران سام در امر مشاوره در امور سرمایه گذاری های کلان و خرد در پروژه های سود ده عمرانی- صنعتی اروپا توانایی ارائه پروژه های تراز اول اروپا را برای علاقه مندان به سرمایه گذاری در اتحادیه اروپا را دارد و همچنین بر اساس توانائی های متقاضیان و خواسته های مد نظر ایشان، پتانسیل های موجود حال حاضر اروپا را به لحاظ بازده اقتصادی و سرمایه گذاری به هموطنان ارائه خواهد نمود.

4. خدمات قبل و بعد از خرید املاک در اروپا
موسسه سام با داشتن نمایندگی فروش از معتبرترین برندها در عرصه املاک و شرکت های انبوه ساز و پروژه های عمرانی سطح بالای قبرس اروپایی و یونان، املاک و مستغلات با شرایط خرید ویژه و اقامت دائم اروپا و خدمات پس از خرید را ارائه می نماید.

5. افتتاح حساب بانکی بین المللی در اروپا
نیاز روز افزون بازرگانان و شرکت های مالی و تجاری برای حفظ و توسعه روابط خود با شرکای خارجی و ایجاد پایگاهی برای ورود به بازارهای بین المللی دلیل بسیار مناسبی برای حضور قانونی این افراد یا شرکت ها در کشورهای ثالث است که از قوانین تجاری یا مالیاتی مناسب تری برخوردار می باشد. هدف ما انتخاب مناطقی با بهترین شرایط تجاری و مالیاتی است که با توجه به نیاز های حقیقی موکلین انتخاب شده اند.

متقاضی با دریافت کارت بانکی خود می تواند آزادانه و بدون هیچ محدودیتی در خصوص انجام خدمات بانکی و پولی برای تجارت یا صنعت مورد نظر اقدام نماید. با افتتاح حساب بانکی در اروپا می توان از خدمات کارتهای اعتباری ویزا و مستر کارت، دسته چک و همچنین اینترنت بانک بهره مند شد.

نوشته شده توسط alizadeh
تاریخ ایجاد در 29 مرداد 1396
آخرین به روز رسانی در 29 مرداد 1396ویزای شینگن مولتیپل سوییس

ویزای شینگن مولتی فرانسه

ویزا 3ساله شینگن

نمونه گواهی شهروندی

نمونه صفحه اول پاسپورت دومینیکا

نمونه پاسپورت دومینیکا (3)

نمونه پاسپورت دومینیکا (2)

نمونه اقامت اسلواکی

گواهی شهروندی

گواهی شهروندی دومینیکا

   مشاوره رایگان
۰۲۱-۲۶۷۶۶۴۴۵
۰۲۱-۲۶۷۶۶۴۳۹
۰۹۱۲-۵۲۳۴۵۰۳ telegram
مشاوره رایگان   ۲۶۷۶۶۴۴۵-۰۲۱   ۲۶۷۶۶۴۳۹-۰۲۱   ۵۲۳۴۵۰۳-۰۹۱۲telegram